Sam zdecyduj co jest dla Ciebie najlepsze.

Uan-An dopasowuje się do Twojego ciała

Uan-An przez cały czas dopasowuje swój kształt do Twojego Ciała. Gdy śpisz Twoja głowa i szyja są równomiernie podparte. Dzięki temu mięśnie, ścięgna i wiązadła są rozluźnione, a krew przepływa swobodnie i mózg jest lepiej dotleniony.

Pomaga zregenerować kręgosłup szyjny

Kręgosłup szyjny jest w naturalnej, właściwej sobie pozycji. Takie ułożenie pozwala zregenerować się kręgom szyjnym.

Zamów teraz Twoją poduszkę Uan-An

To naturalna klimatyzacja

Łuski cenionej odmiany gryki reagują nie tylko na ciężar ciała, ale także na temperaturę i wilgotność. Uan-An działa jak naturalna klimatyzacja i zapewnia optymalne warunki do wypoczynku.

Inne próby uzyskania podobnych efektów

Podobne działanie próbuje się uzyskać tworząc profilowane poduszki z gąbki czy włókien. Poduszki te nie zmieniają swojego kształtu, a jedynie łatwiej poddają się naciskowi.

Każdy człowiek jest inny

Każdy z nas jest inny, i aby taka profilowana poduszka mogła zapewnić optymalne oparcie dla kręgosłupa musiałaby być projektowana dla każdego z osobna.

Zamów teraz Twoją poduszkę Uan-An

Poduszki z pianki nie są trwałe

Spełniałaby też swoją funkcję tylko w określonej pozycji, dla której została zaprojektowana. W miarę używania poduszki z pianki deformują się.

Uan-An wystarczy na całe życie

W miarę użytkowania Uan-An łuski przechodzą proces polerowania i poduszka zachowuje się jeszcze lepiej. Wystarczy na całe życie!

Jakość stworzona przez naturę

Wszystko to zawdzięczamy budowie cenionej odmiany łusek gryki. Żadne tworzywo, pianka czy włókno nie jest w stanie naśladować ich działania.

Sprawdź osobiście jak dobra jest Uan-An!

Zamów teraz Twoją poduszkę Uan-An

 

 
   
 

płatności

przesyłki

fotografie

e-wysyłki

hosting

 
płatności elektroniczne Dotpay przesyłki wysyłamy przez Pocztę Polską fotografie od istockphoto.com MailChimp hosting home.pl