Urazy kręgów to przyczyna wielu dolegliwości

Kręgosłup to filar naszego ciała. Wiele schorzeń i dolegliwości ma bezpośredni związek z urazami kręgów. Poduszka Uan-An pozwala utrzymać kręgi szyjne we właściwej pozycji przez całą noc i zapobiega wielu dolegliwościom.

Niedotlenienie kory mózgowej - cichy wróg

Z wiekiem ponad 90% osób cierpi na niedotlenienie kory mózgowej, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji. Ten patologiczny stan można łatwo wykryć, np. przy pomocy badania irydologicznego. Uan-An zapewnia rozluźnienie mięśni szyi i odpowiednią temperaturę głowy, a przez to łatwiejszy przepływ krwi i lepsze dotlenienie mózgu.

Zamów teraz Twoją poduszkę Uan-An

Zadbaj aktywnie o swoje zdrowie - Naturalnie!

W świecie medycyny już od dawna docenia się naturalne metody aktywnego dbania o zdrowie, w myśl zasady "Lepiej zapobiegać niż leczyć". Coraz bardziej kładzie się nacisk na podniesienie jakości naszego życia, poprawę samopoczucia i witalności. Tak jak dbamy o rzeczy materialne: samochód, dom, tak samo trzeba aktywnie dbać o zdrowie. Nie wystraczy jakoś się przespać i wypocząć, jakoś zjeść. Wszystko co jest nam potrzebne do zdrowia, a więc także sen, musi być najwyższej jakości.

Oni nie chcą byś miał Uan-An

Koncerny farmaceutyczne promują odmienne podejście i proponują na każdą dolegliwość tabletkę.

  • Boli Cię głowa?
  • Masz alergię?
  • Problemy z zasypianiem?
  • Kłopoty z trawieniem?
  • Odczuwasz napięcie i stres?
  • Jesteś zmęczony?

Na wszystko znajdzie się tabletka, łatwa do kupienia i połknięcia. Ale płacimy za nią dużo więcej, niż się może wydawać. Lista działań niepożądanych i ubocznych jest dla każdej tabletki długa. Dodatkowo nadmiernie obciążają one wątrobę i często potęgują inne dolegliwości.

Zamów teraz Twoją poduszkę Uan-An

Dokonaj świadomego wyboru

Każdy musi dokonać wyboru i odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy chcę być biernym pacjentem? przyjmować tabletki które usuwają najczęściej tylko skutek, a nie przyczynę dolegliwości? płacić za to prócz pieniędzy swoim zdrowiem?

Zadbaj o swoje zdrowie

Czy chcesz pozbyć się nie tylko dolegliwości, ale także ich przyczyn? Podnieść sprawność i siły witalne organizmu? Czy chcesz aktywnie dbać o zdrowie?

Podejmij decyzję

Wszystko co cenne wymaga pracy i wysiłku. Warto go włożyć w zdrowie, ponieważ zwróci się on wielokrotnie. Zrób pierwszy krok i zamów Uan-An już dzisiaj.

Zamów teraz Twoją poduszkę Uan-An
 

 
   
 

płatności

przesyłki

fotografie

e-wysyłki

hosting

 
płatności elektroniczne Dotpay przesyłki wysyłamy przez Pocztę Polską fotografie od istockphoto.com MailChimp hosting home.pl