Sprawdź poniższe opinie. Uan-An może pomóc także Tobie!

Dziękujemy za Wasze listy i opinie. Oto niektóre z nich. Napisz do nas i podziel się swoją historią na temat Uan-An!

Ewa i Jan"Mam zwyrodnienie kręgów szyjnych. Z tego powodu drętwiały mi ręce, traciłam w nich czucie. Powoli pojawiał się tzw. przykurcz dłoni. Miałam też silne zawroty głowy. 8 lat temu lekarz neurochirurg zalecił mi operację. Mówił, że będzie już tylko gorzej i że operacja to jedyne wyjście z sytuacji.

(...) Mój mąż kupił mi poduszkę Uan-An. Na początku nie sądziłam, że to pomoże, ale spróbowałam. Nie miałam nic do stracenia.

Już po pierwszych kilku nocach zauważyłam, że lepiej śpię, a ręce przestały mi tak mocno drętwieć. Dzisiaj w ogóle nie cierpię na drętwienie rąk czy zawroty głowy. Kładę się spać bez lęku, że obudzę się ze zdrętwiałymi rękami.

Mój mąż oraz syn, który jest alergikiem, wszyscy śpimy na poduszkach Uan-An. To naprawdę niezwykła poduszka."

Ewa z Olsztyna 

Anna UrbanGdy dostałam od syna w prezencie poduszkę Uan-An, uznałam to za wyrzucenie pieniędzy w błoto. Jednak, żeby zrobić mu przyjemność zaczęłam na niej spać. Zupełnie nie spodziewałam się takiego efektu.

Przesypiam całą noc, budzę się wypoczęta. Mam wrażenie, że zabiera ona ze mnie całą negatywną energię nagromadzoną w ciągu dnia. Po wyspanej nocy natychmiast mam ochotę wstać z łóżka. Powoli rezygnuję nawet z porannej kawy - którą piłam od kilkudziesięciu lat!

Anna Stasiewicz-Urban

Katzryna Dąbrowska-MaleszkoJestem zawodowym muzykiem i jak to zazwyczaj muzykom bywa od lat dokucza mi mój kręgosłup (szczególnie szyjny, z racji zwyrodnień zawodowych charakterystycznych dla skrzypków).

Gdy dowiedziałam się o Waszej poduszce, postanowiłam spróbować, szczęścia", a zarazem kolejnego sposobu na ,,reanimację" mojego ,,życiowego stelaża". Do tej pory próbowałam utrzymywać go w zadawalającej kondycji poprzez regularne pływanie.

Po kilku dniach od zakupu Waszej poduszki odczułam wyraźną poprawę ogólnego samopoczucia, budziłam się mniej zmęczona, bardziej rześka, z większym zasobem sil witalnych, większą ,,jasnością umysłu", jakby mój krotki sen był bardziej ,,kaloryczny" (śpię zazwyczaj 6 godzin).

Zaleta bezsprzeczna Waszego produktu jest fakt, ze dostosowuje sie ona do ergonomii głowy i szyi, dając uczucie lepszego ułożenia i odprężenia całego kręgosłupa. Dodam również, że zakupiłam juz Wasze poduszki dla całej mojej rodziny i kilku przyjaciół, ku zadowoleniu wszystkich i nadal polecam je innym, szczególnie cierpiącym na różne dolegliwości kręgosłupa i bole głowy.

W ramach reklamy moglibyście Państwo zaoferować swój produkt w instytucjach muzycznych, bo tam jest najwięcej potrzebujących??? Życzę Wam owocnej sprzedaży! Katarzyna Dąbrowska- Maleszko

Halina OrłowskaStosowałam wiele rozwiązań, aby nie odczuwać sztywnienia szyi po wstaniu z łóżka (wałki, cienkie poduszki, z gąbki itp.). Niestety żadne z nich nie usuwało sztywności karku, który długo musiałam rano rozćwiczyć, aby swobodnie nią ruszać – choć nie do końca.

Praca moja polega głównie na siedzeniu, stąd szybko mam problemy ze sztywnością w karku. Z chwilą gdy nabyłam 3 tygodnie temu poduszkę Uan-An moje problemy ze sztywnością karku zniknęły, zbędna jest specjalna gimnastyka szyi. A i praca stała się mniej uciążliwa. Poza tym poduszka pięknie pachnie i komfortowo się na niej wypoczywa.

Szczerze jestem wdzięczna pomysłodawcom i dystrybutorom tej poduszki za dobro, które przynosi ciału.
Z wyrazami szacunku
Halina z Gdyni

A co ty myślisz o Uan-An? Podziel się swoją opinią i napisz do Nas.

 
   
 

płatności

przesyłki

fotografie

e-wysyłki

hosting

 
płatności elektroniczne Dotpay przesyłki wysyłamy przez Pocztę Polską fotografie od istockphoto.com MailChimp hosting home.pl