Krok 1 z 3

By zamówić on-line wypełnij poniższy formularz. Po kliknięciu przycisku "dalej>" będziesz mógł obejrzeć swoje zamówienie i je zatwierdzić lub poprawić.

Jeżeli nie będziesz zadowolony z Uan-An, możesz ją zwrócić w ciągu 30 dni. Możesz w ten sposób zwrócić wszystkie zamówione poduszki. Bez zbędnych pytań zwrócimy Ci 100% ceny zakupu UanAn. Prosimy nie odsyłaj żadnego produktu po upływie 30 dniowego okresu próbnego. śmiało wypróbuj nasz produkt, pamietaj jednak że zwroty mogą dotyczyć tylko jednego zamówienia od każdego klienta.

Szanowni Państwo,
wyprzedaliśmy wszystkie poduszki i całą łuskę gryki! :D Czekamy na zakończenie zbiorów gryki i dostawę świeżej, tegorocznej łuski.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem poduszki w specjalnej cenie presale 147 zł/szt napisz maila na adres biuro@lepszysen.pl

Poinformujemy Cię jak tylko poduszki będą gotowe :-)

Pozdrawiamy i życzymy dobrego snu
Zespół LepszySen.pl

 

w cenie 197 zł/szt.
w cenie 186 zł/szt. (oszczędzam 22 zł)
w cenie 179 zł/szt. (oszczędzam 54 zł)


Do każdego zamówienia w dołączamy 50 - stronicową e-publikację

promocja-poduszki

Jak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego, czego zapragniesz?

Dowiesz się z książki "Bogać się, kiedy śpisz" której autorem jest Ben Sweetland. Otrzymasz ponad 50 stron w wersji elektronicznej - cały 3 rozdział. Publikacja dostarczana jest przy współpracy z wydawnictwem Złote Myśli www.zlotemysli.pl.

 
   
 

płatności

przesyłki

fotografie

e-wysyłki

hosting

 
płatności elektroniczne Dotpay przesyłki wysyłamy przez Pocztę Polską fotografie od istockphoto.com MailChimp hosting home.pl