P: Skąd pochodzi gryka wykorzystywana w Uan-An?

O: Nasze poduszki są wypełniane gryką z wyselekcjonowanych polskich upraw położonych w ekologicznych regionach kraju. Nie stosujemy gryki sprowadzanej z zagranicy, ponieważ czesto zawiera ona grzyby i pleśn lub jest spryskana preparatami grzybobójczymi. Są one szkodliwe dla zdrowia jeszcze przez wiele tygodni od oprysku.

 

P: Czy poduszka Uan-An jest wystarczająco duża?

O: Rozmiar poduszki Uan-An został specjalnie dobrany. Poduszka Uan-An dopasowuje się do kształtu twojej głowy, a jej wielkość jest uniwersalna. Ma kształt prostokąta o wymiarach ca. 48cmx36cm. Odniesiesz wrażenie, że była szyta na miarę!

 

P: Czy małe dzieci mogą spać na poduszce Uan-An?

O: Poduszka Uan-An jest hipoalergiczna i zapewnia Dobry Sen każdemu, bez względu na wiek. Jednak dla niemowląt może być za duża. Nie zalecamy jej używania u dzieci poniżej 4 lat.

 

P: Czy osoby uczulone na zboża mogą używać poduszki Uan-An?

O: Osoby uczulone na zboża nie mają sie czego obawiać, ponieważ gryka to nie zboże, ale owoc spokrewniony z rabarbarem. Łuski gryki są wrogim środowiskiem dla rozwoju roztoczy, dlatego są polecane przez lekarzy szczególnie dla osób wrażliwych i alergików.

 

P: Jak działa wasza Gwarancja Zadowolenia?

O: To proste. Odsyłasz do nas poduszkę załączając numer konta na które mamy zwrócić pieniądze oraz informacje, że rezygnujesz z jej zakupu. My w ciągu 3 dni robimy przelew na Twoje konto.

 
   
 

płatności

przesyłki

fotografie

e-wysyłki

hosting

 
płatności elektroniczne Dotpay przesyłki wysyłamy przez Pocztę Polską fotografie od istockphoto.com MailChimp hosting home.pl