Pierwsze efekty korzystania z Uan-An zobaczysz już po kilku dniach

  • Pomaga usunąć drętwienie kończyn - ułatwia zregenerowanie kręgów szyjnych
  • Zapewnia optymalną temperaturę i dotlenienie mózgu podczas snu
  • Pozbądź się bóli głowy i migren
  • Zapomnij o chrapaniu
  • Pomaga w bezsenności, pozwala szybko zasnąć
  • Usuwa bóle karku - umożliwia mięśniom szyi rozluźnienie
  • Łagodzi objawy alergii - polecana dla osób uczulonych na kurz, lateks, pierze
  • Regeneracja po intensywnym wysiłku fizycznym

Bez względu na to, ile czasu możesz przeznaczyć na sen, wykorzystaj go najlepiej!

Pamiętaj: Uan-An to Zdrowy Sen - głęboki i regenerujący! Uan-An zwiększy komfort Twojego wypoczynku i pozwoli Ci szybciej zasnąć!

Zamów teraz Twoją poduszkę Uan-An

Pomaga usunąć drętwienie kończyn i migreny, pozwala zregenerować kręgi szyjne

Dzięki swojej unikalnej budowie Uan-An zapewnia optymalne oparcie dla głowy i szyjnej części kręgosłupa. Stan Twojego kręgosłupa bezpośrednio odpowiada za Twoje zdrowie.

Urazy i zwichnięcia kręgów czy ucisk na rdzeń kręgowy są częstą przyczyną drętwienia kończyn, bólów, migren, problemów z trawieniem, utraty czucia i wielu innych dolegliwości.

Złe ułożenie kręgosłupa podczas snu tylko pogłębia lub tworzy nowe urazy. Każdy narząd wewnętrzny jest związany z określoną częścią kręgosłupa. Dbając o kręgosłup dbasz o cały organizm.

Odpowiednie oparcie w czasie nocy jest niezbędne by Twój kręgosłup mógł się zregenerować po trudach dnia.

Zapewnia optymalną temperaturę i dotlenienie mózgu podczas snu

Łuski specjalnej odmiany gryki reagują na ciężar ciała, temperaturę i wilgotność. Ich stożkowy kształt zapewnia swobodny przepływ powietrza.

Gdy jest ciepło łuski wchłaniają więcej wilgoci i rozchylają płatki zapewniając lepszy przepływ powietrza i przyjemny chłód. Gdy jest zimno łuski kurczą się, przepływ powietrza jest mniejszy, przez co zatrzymują więcej ciepła. To miniaturowa naturalna klimatyzacja!

Zamów teraz Twoją poduszkę Uan-An

Obudzisz się wypoczęty i pełen witalności!

Optymalna temperatura pozwala by twój mózg odpoczął. Dodatkowo dzięki odpowiedniemu ułożeniu szyi i braku miejscowych ucisków przez całą noc mózg jest dobrze natleniony i otrzymuje dużo składników odżywczych z krążącej bez przeszkód krwi.

Usuwa bóle karku - umożliwia mięśniom szyi rozluźnienie

Uan-An natychmiast dopasowuje się do naturalnego kształtu twojej głowy i szyi w dowolnej pozycji zapewniając odpowiednie oparcie mięśniom, ścięgnom i wiązadłom. Dzięki temu są one rozluźnione w naturalnej pozycji właściwej dla szyjnej części kręgosłupa.

W wypadku poduszek z włókien czy pianki (włączając w to poduszki profilowane do kształtu łuku szyjnego) jest to niemożliwe. Zawsze będą występowały miejsca bardziej ściśnięte od innych, co z kolei będzie zmuszało mięśnie do przeciwdziałania tym naciskom.

By mięśnie mogły się rozluźnić ciężar ciała musi być idealnie rozłożony. Pozwala to mięśniom szyi na prawidłowe funkcjonowanie i odpoczynek podczas snu. Żadna inna poduszka nie zapewni Ci takiej wygody!

Pozbądź się bólów głowy i migren

Odprężenie mięśni głowy i szyi pozwala usunąć bóle głowy których przyczyną jest stres i związane z nim ciągłe napięcie mięśni.

Często przyczyną bólów głowy jest niedotlenienie kory mózgowej. Uan-An radzi sobie również z tym problemem, co omówiono wyżej.

Jeżeli szybko potrzebujesz ulgi od bólu głowy lub po prostu chcesz się odprężyć wystarczy przed położeniem się na poduszce schłodzić ją przez ok. 5 minut w lodówce lub zamrażarce.

Zamów teraz Twoją poduszkę Uan-An

Pozwala szybko zasnąć, pomaga w bezsenności

Mówiliśmy już o tym jak poduszka Uan-An pomaga mięśniom głowy i szyi odprężyć się. Tak się składa, że pomaga to również tym z nas, którzy nie są w stanie odprężyć się i zasnąć.

Wiele osób mówi, że śpiąc na naszej poduszce budzą się w tej samej pozycji w jakiej się położyli, bez wybudzania i przewracania się z boku na bok w ciągu nocy!

Zapomnij o chrapaniu

W wielu przypadkach chrapanie jest spowodowane niewłaściwym ułożeniem głowy i szyi. Poduszka Uan-An zapewnia optymalne oparcie dla głowy i szyi dzięki czemu drogi oddechowe nie są zawężone.

Niezastąpiona dla alergików

Bardzo wiele osób jest uczulonych na roztocza i ich odchody, będące jednym z najsilniejszych alergenów znanych nauce. Są szkodliwe dla każdego, nawet jeśli nie objawia się to w postaci alergii.

Łuski gryki są wrogim środowiskiem dla rozwoju roztoczy, dlatego osobom wrażliwym i alergikom polecają je lekarze. Jeżeli masz alergie na zboża nie obawiaj się, ponieważ gryka to nie zboże ale owoc spokrewniony z rabarbarem.

Regeneracja po intensywnym wysiłku fizycznym

Sportowcy i osoby aktywne fizycznie często mają różnego rodzaju bóle mięśni, ścięgien i wiązadeł spowodowane dużym wysiłkiem, a czasami przetrenowaniem.

Wiele osób uprawiających regularnie sport korzysta z poduszki Uan-An jako oparcia pod głowę, kolana i stopy, by lepiej wypoczywać i rozluźnić się podczas snu.

Bez wględu na to, ile czasu możesz przeznaczyć na sen, zadbaj o to by dobrze go wykorzystać. Pamiętaj: Uan-An to Dobry Sen - zdrowy i głęboki! Uan-An zwiększy komfort Twojego wypoczynku i pozwoli Ci szybciej zasnąć!

Zamów teraz Twoją poduszkę Uan-An

 

 
   
 

płatności

przesyłki

fotografie

e-wysyłki

hosting

 
płatności elektroniczne Dotpay przesyłki wysyłamy przez Pocztę Polską fotografie od istockphoto.com MailChimp hosting home.pl